Pon – Pią: 8.00 – 16.00

al. Roździeńskiego 188c/205
40-203 Katowice

Zadzwoń:

(32) 203 04 03

Srebrny medal EcV
/
Srebrny medal EcV
You Are Here:
/
Srebrny medal EcV

SREBRNY MEDAL ecovadis

W 2023 roku ZTHU „Techpol” otrzymał od Agencji ratingowej EcoVadis srebrny medal, który potwierdza zaangażowanie Zakładu w realizację założeń społecznej odpowiedzialności biznesu.

Co to jest EcoVadis ?

Eco Vadis jest uznaną na całym świecie agencją ratingową, która ocenia działania i praktyki firm w zakresie ich społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR). Za pomocą specjalistycznej platformy ocenia i ewoluuje wyniki przedsiębiorstw, aby zapewnić, że w swojej działalności stosują standardy etyczne i środowiskowe. Aktualnie w 175 krajach ocenie poddało się ponad 100.000 podmiotów.

Firmy są oceniane od 0 do 100 punktów przyznawanych w ramach czterech zagadnień : środowisko naturalne, działania społeczne, etyka oraz łańcuch dostaw.

Otrzymanie tak znaczącego wyróżnienia traktujemy jako motywację do jeszcze większego wysiłku na rzecz  efektywnego wykorzystania zasobów ludzkich i materiałowych. Stale dążymy do redukcji odpadów i emisji. Ograniczamy zużycie energii. Dużą uwagę poświęcamy wzmacnianiu relacji między ludźmi poprzez wdrażanie przyjaznych warunków pracy, przejrzystej polityki płacowej oraz utrzymania bezpiecznych warunków pracy. Ponadto przestrzegamy zasad etycznych, takich jak ochrona prywatności danych i  zapobieganie korupcji.

Nagroda ta stanowi także ważne źródło informacji dla potencjalnych kontrahentów, którzy szukają partnerów rzetelnych i godnych zaufania.

Jesteśmy dumni, że dołączyliśmy do grona światowych firm, które otrzymały tak prestiżową ocenę za całokształt swojej działalności.

 

 

Telefon:

(32) 203 04 03

Adres:

al. Rozdzieńskiego 188c, 40-023 Katowice

Search this website